.

DJ Scabby

Tomasz Buchwald
tel: 888171547
scabby@poczta.onet.plDJ Misha
Michał Buchwald
tel: 600390919
michal@mb-partner.eu


18 sierpnia 2012 roku wzięliśmy z Darkiem ślub. Ciężko było nam znaleźć jakiegokolwiek DJ’a, który w tym terminie miałby czas, żeby poprowadzić nasze wesele, aż tu wreszcie dostaliśmy nr do DJ Scabby’iego, który uratował nas.
Wielu naszych znajomych odradzało nam  wynajęcie DJ’a na wesele, każdy twierdził, że nikt lepiej nie zabawi gości jak orkiestra. Teraz wiemy, że nie mieli racji, a wybór Tomka na naszego „wodzireja” był strzałem w 10! Nie dosyć, że personalnie jest on bardzo sympatyczną osobą, to posiada wiele ciekawych pomysłów  jak rozruszać i rozbawić gości niezależnie od wieku. Wszystkie konkursy
i zabawy pochłonęły uczestników naszego wesela, aż sami domagali się kolejnych. Po weselu spotkaliśmy się z wieloma pozytywnymi opiniami ze strony gości. Twierdzili, że bawili się jak nigdy dotąd.

Ślub – to dla wielu par bardzo stresujące wydarzenie. Każdy martwi się czy wszystko co zostało zaplanowane się uda, czy goście będą zadowoleni.. W naszym przypadku wszystko poszło zgodnie z planem, a DJ SCABBY przyczynił się do tego!!! Nawet gdyby tak nie było wierzymy, że znalazłby wyjście z każdej weselnej opresji J Dlatego nie zastanawiajcie się dłużej i dzwońcie do Tomka, który swoim udziałem satysfakcjonująco przyczyni się do jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu!

Justyna i Darek

Galeria

Zapraszamy na profil

Certyfikat wodzireja

Certyfikat wodzireja