.

DJ Scabby

Tomasz Buchwald
tel: 888171547
scabby@poczta.onet.plDJ Misha
Michał Buchwald
tel: 600390919
michal@mb-partner.eu


Wielu z was pewnie jest na etapie przygotowań do ślubu, kiedy trzeba podjąć decyzję : „Dj czy Orkiestra ?”. My od początku znaliśmy odpowiedź. Tylko i wyłącznie DJ.

Mimo iż nie byliśmy na żadnej z jego imprez, ani nikt go nam wcześniej nie polecał, wybraliśmy DJ-a SCABBY – tak po prostu, z ogłoszenia. Pierwsze spotkanie z Tomkiem - tak pozytywnym i sympatycznym a przede wszystkim komunikatywnym człowiekiem utwierdziło nas w przekonaniu, że wesele prowadzone przez niego musi się udać.

Profesjonalny sprzęt, oświetlenie, szeroki repertuar dobierany tak ,aby dobrze bawili się młodzi i starsi, zaangażowanie i charyzma Tomka jako wodzireja sprawiły że zabawa była szampańska, a goście nie mogli wyjść z podziwu. Gry i zabawy które nie żenowały, a bawiły gości, odpowiednie wyczucie czasu i krótkie przerwy sprawiły że stoły świeciły pustkami, a na parkiecie nie było wolnego miejsca przez całą noc.  I tylko jednej rzeczy możemy żałować – że ta noc tak szybko się skończyła.

Jeśli chcecie mieć pewność że wasze wesele się uda, a goście przez długi czas nie będą mogli wyjść z podziwu nad oprawą muzyczną,  zaufajcie DJ SCABBY , gwarantujemy że się nie zawiedziecie.

Tomek, raz jeszcze dziękujemy!!!

Ewa i Adam

Galeria

Zapraszamy na profil

Certyfikat wodzireja

Certyfikat wodzireja