Get Adobe Flash player

w1Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Oryginalny repertuar muzyczny, profesjonalne prowadzenie uroczystości przez doświadczonego DJ’a to znakomita alternatywa dla działających zespołów muzycznych. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, ażeby cała uroczystość przebiegła w miłej atmosferze od momentu wejścia gości do sali weselnej, aż do wczesnych godzin rannych. Przyjęcie weselne rozpoczynamy od uroczystego powitania Nowożeńców oraz wszystkich gości. Posiłki umila nastrojowa muzyka. Nie zapominamy o odpowiedniej oprawie i prowadzeniu takich ważnych chwil jak podziękowania rodzicom, krojenie weselnego tortu, jak również tradycyjnych oczepin. Nie zabraknie niepowtarzalnych konkursów w dobrym smaku i uroczystych toastów za zdrowie nowopoślubionych. Do każdego wesela przygotowujemy się jak do własnego dopracowując wszystkie szczegóły do perfekcji.

 

Zdajemy sobie sprawę, że dzień wesela to jeden z najważniejszych dni Waszego życia, dlatego też wszystkie najdrobniejsze szczegóły omawiany wcześniej. Cały program wesela przygotowywany jest z najwyższą starannością, zaczynając od wyboru muzyki na wejście Pary Młodej, poprzez wszelkie niuanse związane z weselnymi tradycjami, kończąc na najważniejszym, czyli dobraniu odpowiedniej muzyki i zabaw weselnych.


w2

Miłe chwile kojarzą się z muzyka, więc oczywiście uwzględniamy listę ulubionych utworów Państwa Młodych dostarczoną przed uroczystością. Uwzględniamy oczywiście także zastrzeżenia co do utworów, których usłyszeć na swoim weselu nie chcecie. Możecie się zdać na nasze doświadczenie, jednakże jeśli macie Państwo jakieś swoje propozycje konkursów, wszystko jest możliwe do realizacji. Zawsze gotowi jesteśmy na nowe doświadczenia.


Jesteśmy dobrze obeznani z tradycją weselną i czuwamy nad jej prawidłowym przebiegiem. Pracując z mikrofonem inicjujemy toasty, zabawy i ciekawe konkursy. Dbamy o dobry humor gości. Młoda Para ma się tylko dobrze bawić. W każdym momencie wesela goście mają wpływ na charakter zabawy. Mogą poprosić o ulubiony utwór i np. zadedykować go ulubionej osobie. Możemy poprowadzić zabawę przy stołach. Proponujemy śpiewniki weselne z utworami przygotowanymi dla wszystkich do wspólnego śpiewania.


Jak wygląda całość przygotowania do uroczystości weselnej:

 • Telefonicznie umawiamy się na spotkanie z organizatorami (Para Młoda lub rodzice)
 • Spotkanie podczas którego ustalmy:
  • Początek uroczystości weselnej (godzina rozpoczęcia, jak ma wyglądać przywitanie np. chlebem i solą, szampan itp.)
  • Pierwszy taniec Pary Młodej (Para Młoda może sama zaproponować utwór przy którym chciałaby zatańczyć lub otrzymuje od nas propozycje utworów na pierwszy taniec)
  • Omawiamy muzykę jaka ma się pojawić na uroczystości weselnej (styl muzyczny, utwory jakie sugeruje Para Młoda, jakie utwory chciałaby lub nie chciałaby Para Młoda na weselu)
  • Omawiamy zabawy na uroczystości weselnej (zabawy taneczne, zabawy przy stole, śpiewnik weselny itp.)
  • Omawiamy oczepiny (jak miałyby wyglądać, zabawy itp.)
  • Tort weselny i podziękowania dla rodziców (jak mają wyglądać, jaki utwór w trakcie itp.)
  • Określenie orientacyjne godziny zakończenia uroczystości

 • Godzinę przed uroczystością jesteśmy rozłożeni ze sprzętem i gotowi czekamy na rozpoczęcie uroczystości
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com