.

DJ Scabby

Tomasz Buchwald
tel: 888171547
scabby@poczta.onet.plDJ Misha
Michał Buchwald
tel: 600390919
michal@mb-partner.eu


Proponujemy Państwu szeroki program muzyczny obejmujący okres od lat 50-tych do piosenek aktualnie goszczących na listach przebojów i lansowanych przez radiowe stacje i największe kluby. Możemy zagrać w każdym stylu muzycznym, w zależności od woli organizatorów imprezy. Na bieżąco w trakcie imprezy dostosowujemy klimat muzyczny do bawiących się gości. Staramy się, aby prezentowane nagrania były najbardziej znanymi przebojami polskimi i zagranicznymi. Z doświadczenia wiemy, iż największe muzyczne przeboje gwarantują udaną i niezapomnianą imprezę.

DJ czy zespół muzyczny

To pytanie zapewne nurtuje wiele osób. Jeżeli nie jesteście przekonani, czy zdecydować się na DJ-a preferując do tej pory zespół muzyczny, jesteśmy pewni, że po osobistym spotkaniu z nami Wasze wątpliwości zostaną rozwiane. W przeciwieństwie do zespołu repertuar muzyczny jest znacznie szerszy i opiera się wyłącznie na najlepszych wersjach utworów.

W odróżnieniu od zespołu muzycznego jesteśmy wstanie zagrać praktycznie wszystko, oczywiście dopasowując muzykę pod typ imprezy! W każdej chwili możemy dostosować klimat muzyczny do bawiących się osób. Czyż nie jest piękne kiedy Swojej ukochanej zadedykujesz wybrany przez Ciebie utwór muzyczny? Nie robimy długich przerw, więc goście mogą bawić się kiedy tylko mają na to ochotę. Każde wejście muzyczne dopasowane są do sytuacji na parkiecie. Tak więc możemy zagrać w danej chwili krócej lub dłużej, dobrać repertuar do danego klimatu na imprezie.

Z doświadczenia wiemy, że wiele zespołów muzycznych skupia się wyłącznie na prezentowaniu muzyki, bez wprowadzania tzw. wodzirejki. My z kolei jesteśmy DJ-ami, którzy prowadzą całą imprezę od samego początku przyjazdu Gości. Nie chowamy się za konsolę. Wychodzimy do Gości na parkiet. Prowadzimy zabawy i konkursy, które są nietypowe i zaskakują. Ubarwiamy zabawę żartami i animacjami na poziomie.

Galeria

Zapraszamy na profil

Certyfikat wodzireja

Certyfikat wodzireja