.

DJ Scabby

Tomasz Buchwald
tel: 888171547
scabby@poczta.onet.plDJ Misha
Michał Buchwald
tel: 600390919
michal@mb-partner.eu


Profesjonalnie oprawą muzyczno-wodzirejską zajmujemy się od 2003 roku. Na swoim koncie mamy szereg imprez okolicznościowych, firmowych, balów sylwestrowych, karnawałowych, studniówek i przede wszystkim wesel. Nasza wieloletnia praktyka zdobyta podczas prowadzenia imprez w niezliczonej liczbie miejsc na terenie całej Polski przekłada się na udane imprezy, nie tylko pod względem muzycznym, ale także organizacyjnym i konferansjerskim. Nie stoimy w miejscu, ulepszamy repertuar muzyczny, wprowadzamy nowe, nietypowe zabawy, które zaskakują naszych gości. Nasze indywidualne podejście powoduje, iż dostosowujemy się do potrzeb organizatorów. Wiemy, iż dla wielu osób uroczystości te są bardzo ważnym wydarzeniem, dlatego pragnąc sprostać oczekiwaniom, spotykamy się i ustalamy istotne ich punkty. Zdobyte doświadczenie pozwala nam podzielić się cennymi wskazówkami przy planowaniu uroczystości. Zajmowanie się oprawą muzyczną od kilkunastu lat umożliwiło nam zgromadzenie bogatego zbioru utworów polskich i zagranicznych, tych z przed wielu lat jak i tych najnowszych.


DJ Scabby - Tomasz Buchwald

Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 2002 roku w jednym z poznańskich klubów. Od tamtego czasu prowadził wiele imprez okolicznościowych i firmowych na terenie całego kraju. Główny cel jaki stawia przy każdej uroczystości to stworzenie takiego klimatu muzycznego aby bawili się wszyscy goście, zarówno starsi jak i młodsi. W jego repertuarze można znaleźć największe przeboje od lat 60-tych do tych najnowszych. Podczas imprez jest niezwykle aktywny, prowadzi nietypowe zabawy i konkursy. Do każdej imprezy podchodzi indywidualnie, tak aby sprostać oczekiwaniom organizatorów.

 

 

DJ Misha - Michał Buchwald

Odkąd sięga pamięcią zawsze interesował się muzyką. Jednak poważniejszą przygodę, już za konsoletą, rozpoczął w 2003 roku w jednym z klubów w Poznaniu. Od tamtej pory zdobył duże doświadczenia grając w wielu muzycznych klubach, a także prowadząc liczne imprezy prywatne. Od kilku lat skupia się przede wszystkim na uroczystościach weselnych. Gra muzykę przyjemną dla ucha, porywając do tańca, w różnych stylach, w zależności od typu imprezy, od przebojów lat 60-tych, do największych hitów ówczesnej muzyki. Potrafi dopasować się muzycznie do każdej uroczystości, co powoduje, że każda impreza staje się wyjątkowa i niepowtarzalna. Nawet najwięksi sztywniacy wychodzą z imprezy zadowoleni i wyczerpani tanecznymi uniesieniami na parkiecie.

Galeria

Zapraszamy na profil

Certyfikat wodzireja

Certyfikat wodzireja