.

DJ Scabby

Tomasz Buchwald
tel: 888171547
scabby@poczta.onet.plDJ Misha
Michał Buchwald
tel: 600390919
michal@mb-partner.eu


Wielu z was pewnie jest na etapie przygotowań do ślubu, kiedy trzeba podjąć decyzję : „Dj czy Orkiestra ?”. My od początku znaliśmy odpowiedź. Tylko i wyłącznie DJ.

Mimo iż nie byliśmy na żadnej z jego imprez, ani nikt go nam wcześniej nie polecał, wybraliśmy DJ-a SCABBY – tak po prostu, z ogłoszenia. Pierwsze spotkanie z Tomkiem - tak pozytywnym i sympatycznym a przede wszystkim komunikatywnym człowiekiem utwierdziło nas w przekonaniu, że wesele prowadzone przez niego musi się udać.

Profesjonalny sprzęt, oświetlenie, szeroki repertuar dobierany tak ,aby dobrze bawili się młodzi i starsi, zaangażowanie i charyzma Tomka jako wodzireja sprawiły że zabawa była szampańska, a goście nie mogli wyjść z podziwu. Gry i zabawy które nie żenowały, a bawiły gości, odpowiednie wyczucie czasu i krótkie przerwy sprawiły że stoły świeciły pustkami, a na parkiecie nie było wolnego miejsca przez całą noc.  I tylko jednej rzeczy możemy żałować – że ta noc tak szybko się skończyła.

Jeśli chcecie mieć pewność że wasze wesele się uda, a goście przez długi czas nie będą mogli wyjść z podziwu nad oprawą muzyczną,  zaufajcie DJ SCABBY , gwarantujemy że się nie zawiedziecie.

Tomek, raz jeszcze dziękujemy!!!

Ewa i Adam

Michał Buchwald w mistrzowski sposób poprowadził naszą imprezę weselną, która odbyła się 11 sierpnia 2012 r. w Restauracji HOTELU DORRIAN. Był nie tylko profesjonalnym DJ, ale także wodzirejem całej zabawy. Na spotkaniu przed weselem,  Michał służył swoim doświadczeniem i radami podczas planowania imprezy, był też otwarty na nasze propozycje i sugestie. Perfekcyjnie zaaranżował cały przebieg wesela, od momentu pojawienia się gości na sali do ostatniego utworu. Potrafił wprowadzić niezwykle romantyczny i pełen skupienia nastrój w kluczowych momentach wesela, po czym płynnie przejść do wesołej zabawy. Na wysokim poziomie i z ogromnym wyczuciem prowadził konkursy, wykazując się niebanalnym poczuciem humoru. Jego profesjonalizm, zaangażowanie, oraz sympatyczna aparycja zjednały mu wszystkich gości. DJ Michał doskonale dobierał utwory do upodobań i potrzeb zróżnicowanych wiekowo gości. Bacznie obserwował parkiet by wyczuć, kiedy goście zaczynają być zmęczeni, a kiedy chcą jeszcze poszaleć i zgodnie z tym dawkował odpowiednią ilość i rodzaj utworów. W ten sposób każdy schodził z parkietu w świetnym nastroju i chętnie wracał do dalszej zabawy. Michał dysponuje profesjonalnym sprzętem i zadbał o niepowtarzalny nastrój i klimat imprezy poprzez odpowiednie nagłośnienie, oświetlenie i efekty dymne.

Dzięki DJ Michałowi nasze wesele było wspaniałym i niezapomnianym wydarzeniem, pełnym wzniosłych i radosnych chwil na parkiecie. Już podczas imprezy otrzymywaliśmy - i do tej pory otrzymujemy - podziękowania za świetną zabawę oraz komplementy pod adresem DJ za cudowną oprawę muzyczną i oryginalne konkursy ze świetnymi nagrodami ;) .     Szczerze polecamy profesjonalną oprawę muzyczną jaką gwarantuje DJ Michał Buchwald.

Aldona i Michał

Chcielibyśmy jeszcze raz bardzo podziękować za rewelacyjne wesele, wspaniałą zabawę bez żadnych barier językowych czy narodowościowych i niesamowitą atmosferę, której na pewno nigdy nie zapomnimy! Zarówno podczas wesela jak i po nim od wielu osób (także gości "zagranicznych"!) słyszeliśmy komentarze, iż było to najlepsze wesele na jakim dotychczas mieli okazję się bawić - i możemy pod tymi komentarzami tylko się podpisać :) Zabawa była super, mimo iż połowę wesele przesiedziałam "na zapleczu", w szatni, gdzie moja suknia była zszywana kilka razy przez koleżankę :D Igła, nitka, a nawet zapasowe guziki (i w ogóle cały przybornik do szycia) bardzo się przydały :D  Ale to tylko potwierdza, że zabawa była udana!

Ewa i Uli

Ślub i wesele to wyjątkowy dzień w życiu, który każdy chciałby pamiętać i wspominać z radością. Dzięki Tomkowi nasze przyjęcie weselne było rewelacyjne. Był to najwspanialszy dzień, którego nigdy nie zapomnimy. Przed weselem część osób odradzała nam DJ'a, ale po zabawie stwierdzili, że było rewelacyjnie. Goście byli zachwyceni (słyszeliśmy mnóstwo opinii, że było to najlepsze wesele na którym byli). My tak naprawdę spędziliśmy całe wesele na parkiecie jak i goście. Muzyka była świetnie dobrana i dla młodszych i dla starszych. Genialne były pomysły na zabawy i konkursy dla gości (taniec w płetwach powalił wszystkich), a w dodatku nagrody GENIALNE:)

Każdemu kto będzie miał dylemat z czystym sumieniem zawsze polecimy Tomka (DJ'a SCABBIEGO). Impreza, którą On poprowadzi uda się na pewno w 100%!!!

DZIĘKUJEMY CI TOMKU JESZCZE RAZ!

Ola i Marcin


Dzięki Michałowi spełniły się nasze marzenia o udanym weselu! Poleciła nam Go koleżanka, której wesele DJ Misha poprowadził rok wcześniej. Przystępna cena jeszcze bardziej zachęciła nas do współpracy. Już od pierwszego spotkania byliśmy zachwyceni Jego profesjonalnym podejściem i ilością  pomysłów. Muzyka genialna, ścieżki dźwiękowe dobrane perfekcyjnie, zabawy weselne wciągnęły wszystkich gości, a trafne komentarze i miła osobowość DJa sprawiły, że całe wesele przebiegło w atmosferze świetnej zabawy. Jedyne, co można by było zarzucić to fakt, że dzięki genialnej muzyce czas bardzo szybko minął ;) Wszyscy bardzo chwalili DJa za „kawał dobrej muzyki” i niejeden wyszedł z wizytówką... Jesteśmy zachwyceni zarówno profesjonalizmem jak i miłą osobowością DJa. Dziękujemy i polecamy wszystkim!!!

Ola i Dawid

Serdecznie dziękujemy za cudowne wesele 8 czerwca 2012 r. Oprawa muzyczna i prowadzenie całej imprezy było genialne! Michał Buchwald jest naprawdę utalentowanym DJ. To przede wszystkim dzięki Niemu nasze wesele było udane! Musimy skromnie przyznać, że było to najlepsze wesele, na którym byliśmy. Bardzo fajnie, że było to nasze własne :) Zabawy były rewelacyjnie prowadzone a goście byli bardzo zadowoleni. Jeżeli ktoś chce być spokojnym o swoje wesele to zapewniam, że DJ MISHA jest właściwą osobą, która sprawi, że ten najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie pełen miłych wspomnień! Jeszcze raz dziękujemy i wszystkim polecamy!!!

Ala i Krzysiek

Bardzo długo zastanawialiśmy się czy wybrać na wesele orkiestrę czy dj'a? To był naprawdę trudny wybór...tak naprawdę wybraliśmy Dj Scabby z dwóch powodów:

-świetnej ceny!!!!

-oraz opinii znajomej która była na weselu na którym grał Tomek!

Jesteśmy 4 dni po ślubie i cały czas mówimy wszystkim o tym jakim strzałem w 10 był wybór właśnie tego dj'a! Na weselu był cały czas uśmiechnięty, bawili się WSZYSCY nawet babcie i dziadkowie.  Zabawy były najlepiej zorganizowanymi zabawami z jakimi w życiu się spotkaliśmy- a jakie NAGRODY!!BOMBA!!! Wszystkim polecamy Dj Scabby, bo to naprawdę PROFESJONALISTA pod każdym względem...posiada świetny sprzęt, ma doskonałe wyczucie czasu, jest jednocześnie wodzirejem i dj'em! Będziemy go zawsze każdemu polecać. Gdybyśmy mieli wybierać jeszcze raz - nie zawahalibyśmy się ani przez chwilę DJ SCABBY to mega zajebista osoba, to mega zajebisty DJ!!! Wybierając go nie pożałujecie!!!

Ania i Jarek

Chcielibyśmy jeszcze raz serdecznie podziękować Tomaszowi Buchwaldowi za rewelacyjne poprowadzenie naszego wesela. Od początku profesjonalnie podszedł do przygotowań oraz służył radami i pomocą. Jednocześnie był otwarty na nasze propozycje i sugestie zarówno jeśli chodzi o plan, jak i utwory muzyczne. Doskonale potrafił wyczuć nastrój, dobierając muzykę tak, że goście świetnie się bawili i nie narzucał niczego, co mogłoby być niekomfortowe dla uczestników wesela. Z czystym sumieniem polecamy Dj'a Scabby'ego!

Aga i Øys

Każda młoda para planując swój własny ślub nie wyobraża sobie dobrej imprezy bez orkiestry z prawdziwego zdarzenia, i my również tak uważaliśmy, jednakże koleżanka poleciła nam Dj-a Scabby’ego Po długich namysłach podjęliśmy decyzje i postanowiliśmy spotkać się z Tomkiem, już na wstępie okazał się osobą pozytywną oraz towarzyską. Zgodziliśmy sie aby zagrał na naszym weselu. Wrażenia - za równo my jak i nasi goście byli zaskoczeni. Muzyka była świetna, zarówno dla osób starszych jak i młodych, każdy wybawił sie tak jak to sobie wyobrażał. Polecamy również Tomka za organizacje oczepin, super pomysły, wspaniale prowadzenie całej imprezy. Jeśli ktoś zapyta nas czy dj czy orkiestra, stanowczo odpowiadamy DJ SCABBY!!!

Ania i Wojtek

18 sierpnia 2012 roku wzięliśmy z Darkiem ślub. Ciężko było nam znaleźć jakiegokolwiek DJ’a, który w tym terminie miałby czas, żeby poprowadzić nasze wesele, aż tu wreszcie dostaliśmy nr do DJ Scabby’iego, który uratował nas.
Wielu naszych znajomych odradzało nam  wynajęcie DJ’a na wesele, każdy twierdził, że nikt lepiej nie zabawi gości jak orkiestra. Teraz wiemy, że nie mieli racji, a wybór Tomka na naszego „wodzireja” był strzałem w 10! Nie dosyć, że personalnie jest on bardzo sympatyczną osobą, to posiada wiele ciekawych pomysłów  jak rozruszać i rozbawić gości niezależnie od wieku. Wszystkie konkursy
i zabawy pochłonęły uczestników naszego wesela, aż sami domagali się kolejnych. Po weselu spotkaliśmy się z wieloma pozytywnymi opiniami ze strony gości. Twierdzili, że bawili się jak nigdy dotąd.

Ślub – to dla wielu par bardzo stresujące wydarzenie. Każdy martwi się czy wszystko co zostało zaplanowane się uda, czy goście będą zadowoleni.. W naszym przypadku wszystko poszło zgodnie z planem, a DJ SCABBY przyczynił się do tego!!! Nawet gdyby tak nie było wierzymy, że znalazłby wyjście z każdej weselnej opresji J Dlatego nie zastanawiajcie się dłużej i dzwońcie do Tomka, który swoim udziałem satysfakcjonująco przyczyni się do jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu!

Justyna i Darek

Ślub i wesele to bezapelacyjnie jeden z najważniejszych dni w życiu dwojga kochających się ludzi. Nasze wesele stało się wyjątkowe dzięki wspaniałej oprawie muzycznej. DJ Misha rewelacyjnie sprawdził się w roli wodzireja. Konkursy były oryginalne, a światła i inne efekty tworzyły wyjątkowy klimat. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru "człowieka orkiestry". Na pewno będziemy polecać! Już wraz ze znajomymi zarezerwowaliśmy termin na Sylwestra na którym będzie grał Michał, bo nikt inny tak nie poprowadzi imprezy!

Emila i Maciej

Więcej artykułów…

Galeria

Zapraszamy na profil

Certyfikat wodzireja

Certyfikat wodzireja